LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 27  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Douglas, Fletcher       9 S & C             1:18.41    1:17.47  
  2 Orpin, Aidan            9 S & C             1:35.08    1:25.51  
  3 Barnes, Phoenix         9 Brompton          1:23.46    1:28.91  
 
 Event 27  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Spoerer-Scott, Ethan   10 Croydon SC        1:22.56    1:14.39  
  2 Blanks, Baylan         10 S & C             1:20.86    1:15.45  
  3 Dennis, Oliver         10 Croydon SC        1:15.50    1:15.59  
  4 Beveridge, Liam        10 Wandsworth        1:15.14    1:15.87  
  5 Langdon, Leonardo      10 Croydon SC        1:18.98    1:17.44  
  6 Harmer, Tom            10 SouthCroydon      1:34.05    1:22.21  
  7 Dyce-Crichlow, Tane E  10 Wandsworth        1:20.67    1:22.24  
  8 Whitehorne-King, King  10 Bexley            1:37.00    1:24.66  
  9 Kirk, Jamie            10 Croydon SC        1:37.48    1:29.03  
 
 Event 27  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lane, Nico             11 Croydon SC        1:12.70    1:09.83  
  2 Page, Luka             11 Wandsworth        1:11.54    1:11.33  
  3 Bartley, Thomas        11 S & C             1:11.64    1:12.95  
  4 Maxwell, Finlay        11 S & C             1:14.34    1:13.58  
  5 Martin, Ethan          11 Croydon SC        1:17.23    1:17.30  
  6 Burbidge, William      11 S & C             1:20.50    1:17.33  
  7 Gamble, Isaac          11 Wandsworth        1:19.34    1:19.58  
  8 Fitzpatrick, Richard   11 Cheam Marcuda     1:31.95    1:21.16  
  9 Tezier, Marius         11 Brompton          1:25.00    1:29.54  
 10 Lawrence, Benjamin     11 BOXS              1:28.88    1:30.83  
 
 Event 27  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Malov, Filip           12 S & C             1:01.90    1:02.16  
  2 Oelkers, Arun          12 Croydon SC        1:05.30    1:04.73  
  3 Ganguli, Aarav         12 S & C             1:11.87    1:09.29  
  4 Vidovski, Martin       12 Wandsworth        1:16.63    1:09.85  
  5 Poulton, James         12 Croydon SC        1:13.17    1:09.90  
  6 Van Domselaar, Martin  12 S & C             1:11.40    1:10.49  
  7 Broad, Mikhail         12 S & C             1:21.74    1:10.57  
  8 Irvine, William        12 S & C             1:11.68    1:11.24  
  9 Street, Tom S          12 Wandsworth        1:21.57    1:15.16  
 10 Gentles, Thiago        12 Croydon SC        1:13.07    1:15.48  
 11 Dean, Sam              12 S & C             1:19.88    1:17.20  
 12 Baritsch, Stuart       12 Wandsworth        1:20.60    1:20.46  
 
 Event 27  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Page, Tom H            13 Wandsworth        1:01.00    1:01.82  
  2 Varela, Aslak          13 Croydon SC        1:01.82    1:02.10  
  3 Bartley, Joseph        13 S & C             1:01.72    1:02.37  
  4 Ault, Jake             13 S & C             1:06.30    1:04.11  
  5 Hampton, Elliott J     13 Wandsworth        1:04.60    1:04.70  
  6 Finch, Christopher     13 SouthCroydon      1:03.30    1:05.10  
  7 Hassan, Yasser M       13 Wandsworth        1:12.09    1:06.49  
  8 Hristov, Valentin      13 SouthCroydon      1:11.38    1:08.53  
  9 Owen, Luca-Jensen      13 BOXS              1:12.46    1:11.40  
 10 Macklin, Andrew        13 Bexley            1:16.14    1:11.61  
 11 Totev, Steve           13 SouthCroydon      1:13.40    1:11.77  
 
 Event 27  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Creamore, Spencer      14 S & C               55.00      55.74  
  2 Drzaic, Andrej         14 S & C             1:01.27      59.60  
  3 Wild, Jack             14 S & C             1:00.99      59.63  
  4 Barretta, Luca         14 Croydon SC        1:00.80      59.77  
  5 Jeffery, Joseph        14 Bexley            1:00.40      59.96  
  6 Bitton, Liam           14 S & C             1:04.32    1:01.87  
  7 Brighton, Daniel       14 Bexley            1:05.00    1:04.47  
  8 Bayliss, Oliver        14 S & C             1:05.48    1:05.14  
  9 Clarke, Ben B          14 Wandsworth        1:05.16    1:05.40  
 10 Dabysing, Alexander    14 Croydon SC        1:06.70    1:05.83  
 11 Kikoyo, Samuel Harold  14 S & C             1:11.97    1:08.74  
 12 Baritsch, Antony       14 Wandsworth        1:11.43    1:09.62  
 13 Clements, Luke         14 Wandsworth        1:14.00    1:12.34  
 
 Event 27  Boys 15 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Proctor, Johnny        15 S & C               58.70      56.83  
  2 Lenihan, Joseph        15 S & C               57.30      58.18  
  3 Morris, Harry          15 S & C             1:01.61    1:01.35  
  4 Hopkin, Charlie        15 S & C             1:01.93    1:02.82  
 
 Event 27  Boys 16 & Over 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rees, Michael          17 S & C               54.20      54.07  
  2 Wileman, Jon           21 S & C               54.63      55.32  
  3 Richards, James        16 S & C             1:08.19    1:00.20  
  4 Good, Harry            16 SouthCroydon      1:02.56    1:02.58  
  5 Baldwin, Thomas        16 SouthCroydon      1:06.49    1:08.04  
  6 Baritsch, George       16 Wandsworth        1:06.97    1:08.16