LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 23  Boys 9 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Douglas, Fletcher       9 S & C             3:41.50         DQ  
 
 Event 23  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Blanks, Baylan         10 S & C             3:31.79    3:32.99  
  2 Jelly, Zak             10 Cheam Marcuda     3:43.67    3:40.71  
  3 Whitehorne-King, King  10 Bexley            4:35.00    4:00.15  
 
 Event 23  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reid, James            11 S & C             3:07.46    3:01.44  
  2 Lane, Nico             11 Croydon SC        3:18.90    3:15.73  
  3 Bartley, Thomas        11 S & C             3:18.70    3:18.66  
  4 Maxwell, Finlay        11 S & C             3:40.77    3:24.98  
  5 Lawrence, Benjamin     11 BOXS              3:28.38    3:28.08  
  6 Gamble, Isaac          11 Wandsworth        3:37.97    3:29.76  
  7 Fitzpatrick, Richard   11 Cheam Marcuda     3:51.83    3:43.51  
 
 Event 23  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Vidovski, Martin       12 Wandsworth        3:31.45    3:07.96  
  2 Ganguli, Aarav         12 S & C             3:38.37    3:09.84  
  3 Dean, Sam              12 S & C             3:27.08    3:12.40  
  4 Tolfrey, Noah          12 Croydon SC        3:27.20    3:18.92  
  5 Gentles, Thiago        12 Croydon SC        3:29.67    3:19.30  
  6 Street, Tom S          12 Wandsworth        3:32.95    3:27.04  
  7 Bond, Nicholas         12 RERS              3:48.90    3:32.78  
 -- Oelkers, Arun          12 Croydon SC        3:02.40         DQ  
 
 Event 23  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hardy, Joshua          13 SouthCroydon      3:05.79    3:10.06  
 
 Event 23  Boys 14 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Drzaic, Andrej         14 S & C             2:37.99    2:39.23  
  2 Beer, Toby             14 S & C             2:44.10    2:49.15  
  3 Baritsch, Antony       14 Wandsworth        3:15.02    2:58.71  
  4 Kikoyo, Samuel Harold  14 S & C             3:23.85    3:24.18  
 
 Event 23  Boys 16 & Over 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rutter, Kieran         16 S & C             2:40.08    2:40.39  
 -- Baritsch, George       16 Wandsworth        3:10.90         NS