LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 20  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hagberg, Emma C         9 Wandsworth        2:00.00    1:36.70  
  2 Nash, Anabelle          9 Brompton          1:58.00    1:37.51  
  3 Ghedu-Molinari, Gabri   9 S & C             1:57.79    1:40.43  
  4 Schmitz, Gracie         9 S & C             1:44.61    1:43.49  
  5 Burrows, Josie L        9 Wandsworth        1:46.98    1:44.49  
 
 Event 20  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hammond, Anna G        10 Wandsworth        1:32.72    1:27.28  
  2 Gentles, Alyze         10 Croydon SC        1:27.77    1:29.52  
  3 Zarkovic, Mia          10 Brompton          1:45.00    1:30.67  
  4 Versoza, Angelica Mar  10 Brompton          1:37.42    1:31.88  
  5 Lane, Maia             10 Croydon SC        1:33.54    1:33.78  
  6 Hill, Olivia J         10 Wandsworth        1:45.96    1:34.62  
  7 Stewart, Scarlett      10 SouthCroydon      1:43.03    1:35.16  
  8 Drzaic, Mia            10 S & C             1:39.05    1:36.40  
  9 Pawelkowicz, Matylda   10 S & C             1:39.09    1:36.58  
 10 Holloway, Zoe          10 S & C             1:41.12    1:36.79  
 11 Finch, Sophie          10 SouthCroydon      1:48.16    1:37.19  
 12 Cattaneo, Lauren       10 S & C             1:42.81    1:37.92  
 13 Knight, Imogen         10 Brompton          1:40.00    1:38.94  
 14 Pitchie-Cooper, Anya   10 Croydon SC        1:46.54    1:39.39  
 15 Atkinson, Emily        10 Bexley            1:42.85    1:40.25  
 16 Cockburn, Isla         10 BOXS              1:49.88    1:46.75  
 17 Hornett, Nell          10 Brompton          1:49.00    1:49.50  
 -- Burrows, Chloe B       10 Wandsworth        1:49.08         DQ  
 
 Event 20  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Titterton, Katarzyna   11 Croydon SC        1:21.04    1:15.49  
  2 Mujer, Maegan          11 S & C             1:22.36    1:15.99  
  3 Kelly, Ava             11 Croydon SC        1:21.77    1:17.46  
  4 Ireland, Caitlin       11 Maidenhead Marli  1:24.42    1:24.03  
  5 Davey, Chloe           11 Croydon SC        1:28.30    1:25.49  
  6 Coles, Mia A           11 Wandsworth        1:27.97    1:27.75  
  7 Zhang, Han             11 Wandsworth        1:38.21    1:30.46  
  8 Boobbyer, Lucy         11 S & C             1:38.44    1:31.46  
  9 Flint, Lara            11 SouthCroydon      1:35.90    1:34.97  
 10 Perry, Kate            11 BOXS              1:37.03    1:35.08  
 11 Bordignon, Isabelle    11 Brompton          1:40.00    1:41.38  
 12 Becchetti, Helen       11 Brompton          1:40.00    1:41.76  
 -- Rogers, Mia            11 BOXS              1:41.14         NS  
 
 Event 20  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Proctor, Lola          12 S & C             1:14.25    1:12.17  
  2 Lenihan, Lily          12 S & C             1:20.61    1:16.93  
  3 Medcalf, Lucy          12 S & C             1:20.68    1:17.68  
  4 Lee, Nicole            12 S & C             1:20.32    1:18.56  
  5 Gokani, Tiya           12 Croydon SC        1:27.29    1:20.03  
  6 Fisher, Morgan         12 Croydon SC        1:25.07    1:24.04  
  7 White, Sophie          12 S & C             1:23.79    1:24.32  
  8 Hanington, Rosina      12 BOXS              1:28.19    1:26.64  
  9 Richards, Thalia H     12 Wandsworth        1:35.26    1:26.90  
 10 Fosh, Isabelle         12 Bexley            1:34.37    1:28.69  
 11 Jetha, Noor F          12 SouthCroydon      1:37.00    1:36.82  
 -- Vahdat, Norah          12 Wandsworth        1:36.90         NS  
 
 Event 20  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cruz-O'Dwyer, Sasha    13 S & C             1:15.68    1:13.33  
  2 Jackson, Sophia        13 S & C             1:18.69    1:15.80  
  3 Morris, Izzy           13 S & C             1:17.10    1:17.53  
  4 Brown, Amy             13 Croydon SC        1:19.03    1:18.81  
  5 Scanlon, Keely         13 S & C             1:19.67    1:18.88  
  6 Stewart-Liddon, Hebe   13 Wandsworth        1:19.14    1:19.08  
  7 Bayliss, Freya         13 S & C             1:24.86    1:20.05  
  8 Dickson, Ciara E       13 Wandsworth        1:27.29    1:20.65  
  9 Phillips, Poppy        13 S & C             1:21.01    1:21.52  
 10 Stewart, Grace         13 SouthCroydon      1:31.90    1:24.82  
 
 Event 20  Girls 14 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Richards, Hermione F   14 Wandsworth        1:20.31    1:21.61  
 
 Event 20  Girls 15 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Graham, Sasha          15 S & C             1:27.70    1:27.30  
 
 Event 20  Girls 16 & Over 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Morley, Neve           17 S & C             1:11.33    1:11.97