LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 17  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Orpin, Aidan            9 S & C             1:03.52      53.83  
  2 Telfer, Nathaniel       9 Croydon SC          55.54      54.32  
 -- Gamble, Austen          9 Wandsworth        1:03.34         DQ  
 -- Douglas, Fletcher       9 S & C               47.46         DQ  
 
 Event 17  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Blanks, Baylan         10 S & C               46.12      45.22  
  2 Spoerer-Scott, Ethan   10 Croydon SC          50.36      45.33  
  3 Dyce-Crichlow, Tane E  10 Wandsworth          45.94      46.12  
  4 Jelly, Zak             10 Cheam Marcuda       46.86      48.31  
  5 Kikoyo, Henry          10 S & C               52.72      51.46  
  6 Ganesh, Shravan        10 SouthCroydon        53.49      51.86  
  7 Whitehorne-King, King  10 Bexley              53.00      52.93  
  8 Kirk, Jamie            10 Croydon SC          53.96      53.23  
  9 Beveridge, Liam        10 Wandsworth          53.35      53.31  
 10 Harvey, James          10 Cheam Marcuda     1:01.50      55.83  
 -- Inglis, Josh           10 Bexley              59.00         DQ  
 
 Event 17  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reid, James            11 S & C               40.10      40.15  
  2 Lam, Zain              11 Croydon SC          45.00      41.70  
  3 Bartley, Thomas        11 S & C               41.69      41.98  
  4 Maxwell, Finlay        11 S & C               46.60      44.73  
  5 Page, Luka             11 Wandsworth          43.26      44.86  
  6 Burbidge, William      11 S & C               49.74      50.99  
 
 Event 17  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ganguli, Aarav         12 S & C               38.10      37.90  
  2 Gentles, Thiago        12 Croydon SC          42.80      41.41  
  3 Dean, Sam              12 S & C               43.26      41.99  
  4 Broad, Mikhail         12 S & C               43.95      42.75  
  5 Street, Tom S          12 Wandsworth          45.88      43.94  
  6 Bond, Nicholas         12 RERS                44.53      44.73  
 
 Event 17  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Varela, Aslak          13 Croydon SC          35.40      35.64  
  2 Ault, Jake             13 S & C               38.30      37.80  
  3 Bartley, Joseph        13 S & C               38.80      38.10  
  4 Hampton, Elliott J     13 Wandsworth          46.40      40.63  
  5 Owen, Luca-Jensen      13 BOXS                47.77      45.71  
 -- Dunleavy, Milton       13 Wandsworth          43.09         DQ  
 
 Event 17  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Drzaic, Andrej         14 S & C               33.60      33.54  
  2 Beer, Toby             14 S & C               33.10      33.63  
  3 Creamore, Spencer      14 S & C               35.20      35.15  
  4 Baritsch, Antony       14 Wandsworth          41.96      39.07  
  5 Baker, Brett           14 Bexley              39.62      40.31  
  6 Kikoyo, Samuel Harold  14 S & C               39.53      40.35  
  7 Keay, Mitch            14 Cheam Marcuda       38.97      40.86  
  8 Brighton, Daniel       14 Bexley              42.25      42.61  
 
 Event 17  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Proctor, Johnny        15 S & C               33.50      33.04  
  2 Hopkin, Charlie        15 S & C               38.30      38.15  
 
 Event 17  Boys 16 & Over 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rutter, Kieran         16 S & C               33.90      33.25  
  2 Richards, James        16 S & C               38.68      37.29