LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 15  Boys 9 Year Olds 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Barnes, Phoenix         9 Brompton          3:36.92    3:30.87  
 
 Event 15  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pitchie-Cooper, Tate   10 Croydon SC        3:12.50    3:14.87  
  2 Dyce-Crichlow, Tane E  10 Wandsworth        3:36.23    3:19.18  
 
 Event 15  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reid, James            11 S & C             2:45.70    2:46.33  
  2 Burbidge, William      11 S & C             3:20.32    3:15.18  
  3 Tezier, Marius         11 Brompton          3:35.00    3:36.71  
 
 Event 15  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Oelkers, Arun          12 Croydon SC        2:40.60    2:37.14  
  2 Vidovski, Martin       12 Wandsworth        3:13.20    2:55.27  
  3 Dean, Sam              12 S & C             3:07.25    2:55.82  
  4 Baritsch, Stuart       12 Wandsworth        3:26.76    3:15.16  
 -- Malov, Filip           12 S & C             2:35.05   X2:30.72  
 
 Event 15  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Varela, Aslak          13 Croydon SC        2:29.10    2:30.15  
  2 Finch, Christopher     13 SouthCroydon      2:49.55    2:38.72  
  3 Hassan, Yasser M       13 Wandsworth        3:01.16    2:44.23  
 
 Event 15  Boys 14 Year Olds 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Drzaic, Andrej         14 S & C             2:29.90    2:25.95  
  2 Bitton, Liam           14 S & C             2:38.01    2:30.03  
  3 Beer, Toby             14 S & C             2:32.30    2:31.39  
  4 Baker, Brett           14 Bexley            2:34.74    2:36.31  
  5 Clarke, Ben B          14 Wandsworth        2:49.23    2:41.46  
  6 Dabysing, Alexander    14 Croydon SC        2:43.30    2:42.22  
  7 Brighton, Daniel       14 Bexley            3:04.00    2:44.63  
 -- Baritsch, Antony       14 Wandsworth        2:54.23   X2:45.09  
 
 Event 15  Boys 15 Year Olds 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Proctor, Johnny        15 S & C             2:29.83    2:24.73  
 
 Event 15  Boys 16 & Over 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cruz-O'Dwyer, Oscar    16 S & C             2:23.67    2:29.29  
  2 Baldwin, Thomas        16 SouthCroydon      2:47.17    2:50.41