LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 12  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Douglas, Fletcher       9 S & C             1:46.43    1:46.02  
 
 Event 12  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Blanks, Baylan         10 S & C             1:40.80    1:39.53  
  2 Dyce-Crichlow, Tane E  10 Wandsworth        1:39.96    1:42.42  
  3 Jelly, Zak             10 Cheam Marcuda     1:43.75    1:43.76  
  4 Cunningham, Oliver     10 Wandsworth        1:46.60    1:45.17  
  5 Dinev, Bryan           10 Bexley            2:02.39    1:49.89  
  6 Draganov, Dimitar      10 Brompton          2:10.00    1:49.99  
  7 Whitehorne-King, King  10 Bexley            2:12.00    1:52.06  
  8 Beveridge, Liam        10 Wandsworth        1:51.52    1:53.22  
  9 Kikoyo, Henry          10 S & C             1:58.52    1:56.61  
 
 Event 12  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reid, James            11 S & C             1:30.70    1:28.78  
  2 Lam, Zain              11 Croydon SC        1:36.92    1:32.35  
  3 Bartley, Thomas        11 S & C             1:33.10    1:33.48  
  4 Lane, Nico             11 Croydon SC        1:33.96    1:35.34  
  5 Lawrence, Benjamin     11 BOXS              1:36.96    1:39.93  
  6 Page, Luka             11 Wandsworth        1:50.29    1:41.42  
  7 Martin, Ethan          11 Croydon SC        1:42.54    1:41.87  
  8 Fitzpatrick, Richard   11 Cheam Marcuda     1:46.38    1:44.11  
  9 Witte, Johannes        11 Brompton          1:58.65    1:48.13  
 
 Event 12  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Malov, Filip           12 S & C             1:24.70    1:23.90  
  2 Ganguli, Aarav         12 S & C             1:26.16    1:27.45  
  3 Vidovski, Martin       12 Wandsworth        1:38.79    1:30.01  
  4 Dean, Sam              12 S & C             1:35.01    1:31.06  
  5 Gentles, Thiago        12 Croydon SC        1:37.65    1:32.70  
  6 Broad, Mikhail         12 S & C             1:44.46    1:35.79  
 
 Event 12  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Varela, Aslak          13 Croydon SC        1:16.50    1:15.83  
  2 Finch, Christopher     13 SouthCroydon      1:17.96    1:16.11  
  3 Ault, Jake             13 S & C             1:25.43    1:24.93  
 
 Event 12  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Drzaic, Andrej         14 S & C             1:13.10    1:13.25  
  2 Ramini, JJ             14 Wandsworth        1:15.40    1:14.11  
  3 Beer, Toby             14 S & C             1:16.10    1:15.25  
  4 Creamore, Spencer      14 S & C             1:20.60    1:19.26  
  5 Baritsch, Antony       14 Wandsworth        1:36.55    1:24.76  
  6 Kikoyo, Samuel Harold  14 S & C             1:31.09    1:31.65  
 
 Event 12  Boys 15 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Proctor, Johnny        15 S & C             1:19.15    1:13.27  
 
 Event 12  Boys 16 & Over 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Richards, James        16 S & C             1:22.38    1:25.81  
  2 Fitzpatrick, Jordan    16 Cheam Marcuda     1:26.92    1:27.09  
  3 Baritsch, George       16 Wandsworth        1:28.97    1:29.24