LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 10  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Douglas, Fletcher       9 S & C               35.27      35.23  
  2 Prashad, Shivendra      9 SouthCroydon        41.34      37.91  
  3 Orpin, Aidan            9 S & C               41.75      38.56  
  4 Garcia-Hennessey, Dav   9 Brompton            42.72      39.95  
  5 Telfer, Nathaniel       9 Croydon SC          48.72      40.08  
  6 Guezour, Malik          9 Croydon SC          47.19      41.83  
  7 Langdon, Aaron          9 Croydon SC          48.67      42.60  
  8 Turner, Patrick         9 Croydon SC          48.36      45.34  
 
 Event 10  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Spoerer-Scott, Ethan   10 Croydon SC          33.50      32.37  
  2 Findell, Noah          10 Croydon SC          33.10      33.00  
  3 Blanks, Baylan         10 S & C               34.99      33.47  
  4 Langdon, Leonardo      10 Croydon SC          34.43      34.82  
  5 Dennis, Oliver         10 Croydon SC          33.86      35.33  
  6 Beveridge, Liam        10 Wandsworth          34.89      35.37  
  7 Dinev, Bryan           10 Bexley              37.49      35.80  
  8 Dyce-Crichlow, Tane E  10 Wandsworth          35.99      35.89  
  9 Jelly, Zak             10 Cheam Marcuda       35.79      36.06  
 10 Daneshvar, Dara N      10 Wandsworth          38.77      36.64  
 11 Kirk, Jamie            10 Croydon SC          41.53      39.43  
 12 Kikoyo, Henry          10 S & C               43.86      39.56  
 13 Whitehorne-King, King  10 Bexley              41.00      40.16  
 14 Draganov, Dimitar      10 Brompton            43.46      41.24  
 15 Khalifa, Mohamed       10 Croydon SC          44.28      41.30  
 16 Inglis, Josh           10 Bexley              45.00      41.66  
 17 Harvey, James          10 Cheam Marcuda       46.65      42.08  
 -- Cunningham, Oliver     10 Wandsworth          33.59     X33.50  
 
 Event 10  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bartley, Thomas        11 S & C               32.63      32.17  
  2 Page, Luka             11 Wandsworth          31.70      32.27  
  3 Scanlon, Max           11 S & C               33.90      34.95  
  4 Martin, Ethan          11 Croydon SC          34.40      35.62  
  5 Fitzpatrick, Richard   11 Cheam Marcuda       38.23      36.11  
  6 Lawrence, Benjamin     11 BOXS                36.99      37.58  
  7 Tezier, Marius         11 Brompton            35.00      37.72  
  8 Zouali, Adam           11 Bexley              37.00      37.90  
  9 Andrews, George        11 Bexley              37.00      46.04  
 
 Event 10  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Malov, Filip           12 S & C               28.30      28.22  
  2 Ganguli, Aarav         12 S & C               30.50      29.63  
  3 Broad, Mikhail         12 S & C               32.34      31.46  
  4 Van Domselaar, Martin  12 S & C               32.00      31.78  
  5 Poulton, James         12 Croydon SC          33.44      32.45  
  6 Irvine, William        12 S & C               33.09      32.84  
  7 Gentles, Thiago        12 Croydon SC          33.65      33.11  
  8 Cunningham, Giles H    12 Wandsworth          31.70      33.76  
  9 Harris, Thomas         12 Brompton            35.51      34.38  
 10 Dean, Sam              12 S & C               35.17      34.98  
 -- Vidovski, Martin       12 Wandsworth          31.51     X31.60  
 
 Event 10  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Page, Tom H            13 Wandsworth          27.30      28.07  
  2 Ault, Jake             13 S & C               29.60      28.91  
  3 Bartley, Joseph        13 S & C               28.60      28.95  
  4 Hassan, Yasser M       13 Wandsworth          30.82      29.22  
  5 Finch, Christopher     13 SouthCroydon        30.10      29.70  
  6 Hampton, Elliott J     13 Wandsworth          29.87      29.83  
  7 Macklin, Andrew        13 Bexley              32.56      31.63  
  8 Dunleavy, Milton       13 Wandsworth          31.09      31.69  
  9 Owen, Luca-Jensen      13 BOXS                33.07      32.60  
 
 Event 10  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Barretta, Luca         14 Croydon SC          26.00      26.64  
  2 Drzaic, Andrej         14 S & C               27.90      27.73  
  3 Jeffery, Joseph        14 Bexley              28.10      27.87  
  4 Wild, Jack             14 S & C               28.41      28.12  
  5 Beer, Toby             14 S & C               29.94      28.78  
  6 Bayliss, Oliver        14 S & C               30.01      29.75  
  7 Ramini, JJ             14 Wandsworth          30.90      29.86  
  8 Kikoyo, Samuel Harold  14 S & C               30.40      30.15  
  9 Dabysing, Alexander    14 Croydon SC          31.33      30.73  
 -- Creamore, Spencer      14 S & C               24.90         DQ  
 
 Event 10  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Proctor, Johnny        15 S & C               26.70      25.94  
  2 Lenihan, Joseph        15 S & C               26.20      26.10  
  3 Hopkin, Charlie        15 S & C               27.76      28.31  
 
 Event 10  Boys 16 & Over 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wileman, Jon           21 S & C               25.18      25.16  
  2 Rutter, Kieran         16 S & C               25.60      26.15  
  3 Richards, James        16 S & C               27.49      26.71  
  4 Cruz-O'Dwyer, Oscar    16 S & C               27.95      28.25  
  5 Good, Harry            16 SouthCroydon        28.93      28.66  
  6 Baldwin, Thomas        16 SouthCroydon        29.30      29.12  
  7 Baritsch, George       16 Wandsworth          29.86      29.91  
  8 Fitzpatrick, Jordan    16 Cheam Marcuda       30.75      30.18