LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 8  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cunningham, Oliver     10 Wandsworth        2:50.20    2:53.66  
  2 Beveridge, Liam        10 Wandsworth        2:56.08    2:55.81  
  3 Dennis, Oliver         10 Croydon SC        2:55.49    2:58.21  
  4 Draganov, Dimitar      10 Brompton          3:33.76    3:38.57  
 
 Event 8  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reid, James            11 S & C             2:47.60    2:43.96  
  2 Lane, Nico             11 Croydon SC        2:46.10    2:44.51  
  3 Scanlon, Max           11 S & C             3:03.40    3:08.09  
  4 Fitzpatrick, Richard   11 Cheam Marcuda     3:11.27    3:13.46  
  5 Witte, Johannes        11 Brompton          3:35.00    3:28.96  
 
 Event 8  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Vidovski, Martin       12 Wandsworth        2:59.35    2:41.92  
  2 Irvine, William        12 S & C             2:52.37    2:52.69  
  3 Dean, Sam              12 S & C             3:00.88    2:58.87  
 
 Event 8  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bartley, Joseph        13 S & C             2:31.90    2:30.81  
  2 Tunsley, Jamie         13 Bexley            2:50.40    2:45.70  
  3 Dunleavy, Milton       13 Wandsworth        2:41.34    2:48.23  
  4 Hampton, Elliott J     13 Wandsworth        2:56.93    2:50.92  
 
 Event 8  Boys 14 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wild, Jack             14 S & C             2:28.00    2:25.32  
  2 Bayliss, Oliver        14 S & C             2:47.64    2:46.71  
 
 Event 8  Boys 15 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lenihan, Joseph        15 S & C             2:12.64    2:15.86  
 
 Event 8  Boys 16 & Over 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rees, Michael          17 S & C             2:05.33    2:04.84  
  2 Wileman, Jon           21 S & C             2:10.78    2:13.08