LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 6  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Douglas, Fletcher       9 S & C             1:40.95    1:30.76  
  2 Thompson, Caleb         9 SouthCroydon      1:51.89    1:35.82  
  3 Orpin, Aidan            9 S & C             1:47.69    1:38.73  
  4 Garcia-Hennessey, Dav   9 Brompton          2:00.00    1:47.73  
 
 Event 6  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson, Jared        10 SouthCroydon      1:25.63    1:18.54  
  2 Dennis, Oliver         10 Croydon SC        1:30.81    1:26.99  
  3 Findell, Noah          10 Croydon SC        1:29.67    1:29.31  
  4 Pitchie-Cooper, Tate   10 Croydon SC        1:32.61    1:30.14  
  5 Jelly, Zak             10 Cheam Marcuda     1:31.81    1:32.24  
  6 Langdon, Leonardo      10 Croydon SC        1:48.93    1:32.71  
  7 Daneshvar, Dara N      10 Wandsworth        1:48.87    1:33.70  
  8 Dinev, Bryan           10 Bexley            1:42.82    1:35.49  
  9 Widdowson, Harry       10 BOXS              1:38.51    1:38.96  
 10 Ganesh, Shravan        10 SouthCroydon      1:48.25    1:40.55  
 11 Draganov, Dimitar      10 Brompton          1:42.75    1:41.73  
 -- Whitehorne-King, King  10 Bexley            1:50.00         DQ  
 -- Cunningham, Oliver     10 Wandsworth        1:28.57         DQ  
 -- Beveridge, Liam        10 Wandsworth        1:45.96         DQ  
 
 Event 6  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lam, Zain              11 Croydon SC        1:29.73    1:21.40  
  2 Martin, Ethan          11 Croydon SC        1:29.23    1:28.49  
  3 Page, Luka             11 Wandsworth        1:27.79    1:29.56  
  4 Burbidge, William      11 S & C             1:41.05    1:36.92  
  5 Witte, Johannes        11 Brompton          1:37.32    1:37.60  
 -- Tezier, Marius         11 Brompton          1:40.00         DQ  
 -- Elliott, Cameron P     11 Wandsworth        1:42.50         DQ  
 
 Event 6  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ganguli, Aarav         12 S & C             1:21.08    1:20.05  
  2 Dean, Sam              12 S & C             1:27.66    1:22.85  
  3 Broad, Mikhail         12 S & C             1:34.83    1:23.87  
  4 Storey, Coby           12 Bexley            1:31.26    1:25.99  
  5 Gentles, Thiago        12 Croydon SC        1:30.08    1:29.10  
  6 Baritsch, Stuart       12 Wandsworth        1:36.25    1:30.30  
  7 Harris, Thomas         12 Brompton          1:32.40    1:30.99  
  8 Jayasinghe, Dillon     12 Bexley            1:37.00    1:33.03  
 -- Cunningham, Giles H    12 Wandsworth        1:20.91         DQ  
 
 Event 6  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Varela, Aslak          13 Croydon SC        1:13.63    1:09.88  
  2 Finch, Christopher     13 SouthCroydon      1:19.77    1:12.82  
  3 Page, Tom H            13 Wandsworth        1:15.13    1:13.98  
  4 Hassan, Yasser M       13 Wandsworth        1:29.36    1:17.10  
  5 Hampton, Elliott J     13 Wandsworth        1:24.38    1:17.54  
  6 Dunleavy, Milton       13 Wandsworth        1:28.05    1:21.76  
  7 Totev, Steve           13 SouthCroydon      1:27.72    1:22.38  
  8 Macklin, Andrew        13 Bexley            1:30.29    1:24.71  
  9 Tunsley, Jamie         13 Bexley            1:30.08    1:25.69  
 10 Owen, Luca-Jensen      13 BOXS              1:30.61    1:30.62  
 
 Event 6  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Creamore, Spencer      14 S & C             1:09.05    1:08.25  
  2 Drzaic, Andrej         14 S & C             1:09.89    1:08.98  
  3 Wild, Jack             14 S & C             1:14.47    1:10.13  
  4 Beer, Toby             14 S & C             1:14.22    1:10.94  
  5 Jeffery, Joseph        14 Bexley            1:18.58    1:14.97  
  6 Bayliss, Oliver        14 S & C             1:16.93    1:17.64  
  7 Dabysing, Alexander    14 Croydon SC        1:19.25    1:18.10  
 
 Event 6  Boys 15 Year Olds 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Proctor, Johnny        15 S & C             1:09.35    1:05.05  
  2 Morris, Harry          15 S & C             1:12.50    1:11.29  
  3 Hopkin, Charlie        15 S & C             1:12.49    1:13.12  
 
 Event 6  Boys 16 & Over 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wileman, Jon           21 S & C             1:00.80    1:01.75  
  2 Rutter, Kieran         16 S & C             1:05.15    1:03.88  
  3 Richards, James        16 S & C             1:14.05    1:13.28