LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 4  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Douglas, Fletcher       9 S & C               40.43      41.14  
  2 Thompson, Caleb         9 SouthCroydon        45.04      42.60  
  3 Orpin, Aidan            9 S & C               52.73      43.94  
  4 Garcia-Hennessey, Dav   9 Brompton            48.07      43.99  
  5 Prashad, Shivendra      9 SouthCroydon        55.90      46.86  
 
 Event 4  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Spoerer-Scott, Ethan   10 Croydon SC          38.80      35.88  
  2 Dennis, Oliver         10 Croydon SC          38.80      38.78  
  3 Langdon, Leonardo      10 Croydon SC          39.60      39.36  
  4 Blanks, Baylan         10 S & C               40.15      40.08  
  5 Beveridge, Liam        10 Wandsworth          40.00      40.67  
  6 Widdowson, Harry       10 BOXS                41.43      41.08  
  7 Jelly, Zak             10 Cheam Marcuda       42.61      41.57  
  8 Kirk, Jamie            10 Croydon SC          44.36      42.59  
  9 Dinev, Bryan           10 Bexley              43.83      43.00  
 10 Dyce-Crichlow, Tane E  10 Wandsworth          42.09      43.47  
 11 Daneshvar, Dara N      10 Wandsworth          45.57      44.24  
 12 Ganesh, Shravan        10 SouthCroydon        50.93      44.50  
 13 Khalifa, Mohamed       10 Croydon SC          51.85      46.66  
 14 Draganov, Dimitar      10 Brompton            46.95      47.91  
 15 Inglis, Josh           10 Bexley              52.00      47.98  
 16 Whitehorne-King, King  10 Bexley              50.00      48.04  
 -- Cunningham, Oliver     10 Wandsworth             NT     X38.05  
 
 Event 4  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reid, James            11 S & C               36.90      36.53  
  2 Lane, Nico             11 Croydon SC          36.60      36.57  
  3 Lam, Zain              11 Croydon SC          42.37      38.01  
  4 Page, Luka             11 Wandsworth          38.21      38.56  
  5 Scanlon, Max           11 S & C               38.40      39.69  
  6 Martin, Ethan          11 Croydon SC          40.25      40.66  
  7 Tezier, Marius         11 Brompton            40.00      42.01  
  8 Bartley, Thomas        11 S & C               40.30      42.55  
  9 Burbidge, William      11 S & C               42.45      43.09  
 
 Event 4  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Malov, Filip           12 S & C               34.47      32.74  
  2 Vidovski, Martin       12 Wandsworth          35.00      34.50  
  3 Cunningham, Giles H    12 Wandsworth          34.91      35.86  
  4 Broad, Mikhail         12 S & C               40.03      37.81  
  5 Ganguli, Aarav         12 S & C               39.16      37.96  
  5 Irvine, William        12 S & C               37.00      37.96  
  7 Van Domselaar, Martin  12 S & C               38.16      38.94  
  8 Harris, Thomas         12 Brompton            40.87      39.65  
  9 Jayasinghe, Dillon     12 Bexley              42.00      42.20  
 
 Event 4  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bartley, Joseph        13 S & C               32.60      32.52  
  2 Dunleavy, Milton       13 Wandsworth          35.23      35.21  
  3 Tunsley, Jamie         13 Bexley              36.43      35.35  
  4 Hampton, Elliott J     13 Wandsworth          35.41      36.34  
  5 Totev, Steve           13 SouthCroydon        39.51      36.60  
  6 Ault, Jake             13 S & C               37.88      37.04  
  7 Macklin, Andrew        13 Bexley              39.13      39.50  
  8 Owen, Luca-Jensen      13 BOXS                40.02      41.98  
 
 Event 4  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Barretta, Luca         14 Croydon SC          31.30      31.39  
  1 Wild, Jack             14 S & C               31.54      31.39  
  3 Drzaic, Andrej         14 S & C               33.80      33.53  
  4 Bitton, Liam           14 S & C               34.06      34.53  
  5 Bayliss, Oliver        14 S & C               34.07      34.54  
  6 Brighton, Daniel       14 Bexley              36.29      35.49  
  7 Jeffery, Joseph        14 Bexley              36.65      36.01  
 
 Event 4  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lenihan, Joseph        15 S & C               28.80      29.66  
  2 Morris, Harry          15 S & C               32.00      31.59  
  3 Hopkin, Charlie        15 S & C               32.98      32.27  
 
 Event 4  Boys 16 & Over 50 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wileman, Jon           21 S & C               27.97      27.73  
  2 Rees, Michael          17 S & C               26.60      28.60  
  3 Rutter, Kieran         16 S & C               27.80      29.09