LBSSA-Westcroft Leisure Centre - Site License 
S&C SC Summertime Splash 2017 - 3LR170533 - 15/07/2017 to 16/07/2017
 
 Event 2  Boys 9 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Douglas, Fletcher       9 S & C             2:51.12    2:48.92  
  2 Thompson, Caleb         9 SouthCroydon      3:13.12    3:01.66  
  3 Orpin, Aidan            9 S & C             3:15.94    3:06.69  
  4 Garcia-Hennessey, Dav   9 Brompton          3:49.49    3:28.51  
 
 Event 2  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson, Jared        10 SouthCroydon      2:33.40    2:26.26  
  2 Cunningham, Oliver     10 Wandsworth        2:40.40    2:40.18  
  3 Beveridge, Liam        10 Wandsworth        2:40.50    2:42.40  
  4 Blanks, Baylan         10 S & C             3:08.08    2:46.16  
  5 Findell, Noah          10 Croydon SC        2:43.20    2:47.91  
  6 Dinev, Bryan           10 Bexley            3:05.45    2:48.53  
  7 Dyce-Crichlow, Tane E  10 Wandsworth        3:02.82    2:59.67  
  8 Whitehorne-King, King  10 Bexley            3:26.00    3:06.51  
  9 Widdowson, Harry       10 BOXS              2:34.34    3:18.55  
 10 Draganov, Dimitar      10 Brompton          3:20.00    3:20.24  
 
 Event 2  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reid, James            11 S & C             2:31.00    2:28.89  
  2 Lane, Nico             11 Croydon SC        2:37.02    2:32.66  
  3 Bartley, Thomas        11 S & C             2:37.28    2:37.23  
  4 Scanlon, Max           11 S & C             2:43.60    2:42.90  
  5 Burbidge, William      11 S & C             2:52.01    2:43.01  
  6 Elliott, Cameron P     11 Wandsworth        3:04.58    2:56.80  
  7 Witte, Johannes        11 Brompton          3:11.00    3:10.16  
 
 Event 2  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Malov, Filip           12 S & C             2:18.60    2:17.21  
  2 Irvine, William        12 S & C             2:33.42    2:32.18  
  3 Poulton, James         12 Croydon SC        2:35.93    2:32.32  
  4 Vidovski, Martin       12 Wandsworth        3:00.74    2:32.57  
  5 Van Domselaar, Martin  12 S & C             2:33.08    2:34.98  
  6 Ganguli, Aarav         12 S & C             2:37.52    2:35.53  
  7 Gentles, Thiago        12 Croydon SC        2:37.49    2:36.97  
  8 Dean, Sam              12 S & C             2:41.10    2:40.14  
  9 Baritsch, Stuart       12 Wandsworth        2:58.77    2:49.40  
 10 Storey, Coby           12 Bexley            3:03.52    2:54.32  
 
 Event 2  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Varela, Aslak          13 Croydon SC        2:22.29    2:12.99  
  2 Bartley, Joseph        13 S & C             2:14.80    2:17.77  
  3 Page, Tom H            13 Wandsworth        2:15.00    2:19.60  
  4 Finch, Christopher     13 SouthCroydon      2:21.60    2:19.85  
  5 Hampton, Elliott J     13 Wandsworth        2:23.98    2:20.32  
  6 Hassan, Yasser M       13 Wandsworth        2:36.06    2:27.12  
  7 Macklin, Andrew        13 Bexley            2:45.42    2:38.67  
  8 Owen, Luca-Jensen      13 BOXS              2:37.15    2:45.20  
 
 Event 2  Boys 14 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Creamore, Spencer      14 S & C             2:01.10    2:01.03  
  2 Drzaic, Andrej         14 S & C             2:11.97    2:09.24  
  3 Jeffery, Joseph        14 Bexley            2:10.83    2:09.63  
  4 Bitton, Liam           14 S & C             2:31.65    2:12.58  
  5 Beer, Toby             14 S & C             2:17.26    2:12.79  
  6 Brighton, Daniel       14 Bexley            2:22.15    2:18.19  
  7 Ramini, JJ             14 Wandsworth        2:25.75    2:19.99  
  8 Dabysing, Alexander    14 Croydon SC        2:24.48    2:21.77  
  9 Bayliss, Oliver        14 S & C             2:22.98    2:24.90  
 
 Event 2  Boys 15 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lenihan, Joseph        15 S & C             2:01.77    2:00.39